Ambalaj Seçimi ve Paketleme

paketleme

Eşyalarınızı nakil faaliyetine girişmeden evvel tecrübeli personelimiz, demontelerini ve akabinde sargılama sürecini yapmaktadır.

Eşyaların paketlenmesi meselesine ciddi değer gösteren şirketimiz muhakkak bütün nakil işlemleri yapılacak eşyalarınızı dayanıklıkığı mükemmel paketleme materyalleriyle sarmaktadır. Nedeniyse sarma yapılmamış bir biçimde taşınacak yük ve eşyaların ziyan görme ihtimali kesin gibidir. Eşyaları taşımadan önce sarma faaliyetleri eşyalarınızın hasar görmeleri ihtimalini genel olarak gidermektedir. Taşınacak eşyaların sarılması operasyonunun tamamlanmasından sonraki aşamada malzemeler tedbirli bir biçimde nakliyat vasıtasına yerleştirilir.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Ergün KARAMANLI

  Tuzcuoğlu Nakliyat'la eşyalarımı Kadıköy'den Mersin'e taşıdım. Tuzcuoğlu Nakliye, şehirler arası evden eve nakliyat konusu bakımından başarılı bir kurum. Modern bir düzenle hizmet sunuyorlar. Hakikaten her şey için teşekkür ediyorum. Dairemde olan bütün eşyaları güzel bir biçimde sardılar. İtinalı ve ayrıca sistematik hizmet sundular. Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketini tüm taşınacak olanlara tavsiye ediyorum.

 • img
  Byn Kezban AKPINAR

  Kadıköy'de olan üç artı iki dairemin taşımacılık işlemlerini Kadıköy Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketine yaptırdım. Mehmet bey ile beraberindeki arkadaşlar hakikaten beklenilen şekilde hizmetlerini yaptılar. Herhangi bir eşyaya ziyan vermeden dikkatli bir biçimde taşımacılık işlevini yerine getirdiler ve arızasız bir halde evden eve taşıma işlemlerimizi icra ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Tuzcuoğlu Nakliyatı Kadıköy ve çevresinde evden eve nakliye ihtiyaçları için taşınmayı planlayan herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Ayten GÜNDÜZ

  Kadıköy içinde asansörlü nakliyat hizmetleri var olan şirketleri karşılaştırdım. Tuzcuoğlu Nakliye şirketinin diğer taşıma firmalarına nispeten farklı olduğunu gördüm ve dairemin nakledilmesi hususunda bu firma ile anlaşmaya karar verdim. Tuzcuoğlu Nakliyattan Sadeddin bey ile irtibatta olduk ve eşyalarımın nakliyesi bitti. Hiç bir sorun olmadı. Dairemdeki eşyalar çizilmedi. Evime gelen personele ve Tuzcuoğlu Nakliyeye teşekkür ederim. Tuzcuoğlu Nakliyatı tüm Kadıköy halkına tavsiye ediyorum.