Kadıköy Tuzcuoğlu Nakliyat Kurumsal Firma Profili

tuzcuoğlu nakliyat

Lojistik kapsamında 1893'ten bu günlere dek faaliyet icra ettiğimiz zaman dilimi içinde sayısız birey, şirket ile kamu kuruluşuna nakliye işi yapmış olan Tuzcuoğlu Nakliyat, söz konusu sektörde belirgin niteliklere haiz lojistik organizasyonları içerisinde yer almaktadır.

Hizmet verdiği birey ve şirketlere yüksek standartlarda ve ayrıca sağlam taşımacılık sunan Tuzcuoğlu Nakliyat, evveliyatından günümüze kadar etkin referanslar sahibi olmuştur.

Tuzcuoğlu Nakliye organizasyon özelllikleri, bölgesel ve şehirlerarası taşımacılık faaliyet alanında faydanıza sunduğu 5 tane ortanca ölçekte ve 8 tane büyük hacimli lojistik kamyonu, lokal sahada asansörlü nakliye faaliyetlerinde opere ettiği üç ayrı mobil asansör kamyonu, ev eşyası muhafaza işlemleri doğrultusunda 900 metrekare dahili kısmı mevcut olan, emniyetli deposu ile aynı zamanda nakledilecek her bir malzeme ve eşya sınıfına elverişli belirlenmiş paketleme gereçleri depolarından meydana gelmektedir. Ayrıca kurumumuzun, hizmet sunduğu şahıs ve kuruluşların eşya taşıma istemlerine ayrıntılı çözüm sunabilme hedefiyle istihdam ettiği, tamamı kendi özel sınıfında deneyim sahibi ve deneyimli çalışan ekibi mevcuttur.

Kuruluşumuz, ev nakliyat faaliyetleriyle beraber, asansörlü taşıma , şehirlerarası nakliye , uluslararası ev taşıma , eşya muhafazası ve ofis taşımacılığı hizmetlerini de uzmanlıkla icra etmektedir.

"Umut Ettiğiniz Biçimde" özdeyişiyle, hizmet sunduğu müşterilere bir söz veren kurumumuz, müşterilerinin gereksinimlerinin hesaplı, nitelikli, güvenceli bir biçimde ve tam zamanında temin edilmesini reel kalite politikası olarak görmektedir.

Evden eve taşıma şirketleri içinde sağlam altyapısı bulunan kuruluşlardan bir tanesi olan Tuzcuoğlu Nakliye kurumsal altyapısına gönlünüzce güven duyabilirsiniz.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Ergün KARAMANLI

  Tuzcuoğlu Nakliyat'la eşyalarımı Kadıköy'den Mersin'e taşıdım. Tuzcuoğlu Nakliye, şehirler arası evden eve nakliyat konusu bakımından başarılı bir kurum. Modern bir düzenle hizmet sunuyorlar. Hakikaten her şey için teşekkür ediyorum. Dairemde olan bütün eşyaları güzel bir şekilde sardılar. İtinalı ve ayrıca sistematik hizmet sundular. Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketini tüm taşınacak olanlara tavsiye ediyorum.

 • img
  Byn Kezban AKPINAR

  Kadıköy'de olan üç artı iki dairemin taşımacılık işlemlerini Kadıköy Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketine yaptırdım. Mehmet bey ile beraberindeki arkadaşlar hakikaten beklenilen şekilde hizmetlerini yaptılar. Herhangi bir eşyaya hasar vermeden dikkatli bir biçimde taşımacılık işlevini yerine getirdiler ve arızasız bir halde evden eve taşıma işlemlerimizi icra ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Tuzcuoğlu Nakliyatı Kadıköy ve çevresinde evden eve nakliye ihtiyaçları için taşınmayı planlayan herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Ayten GÜNDÜZ

  Kadıköy içinde asansörlü nakliyat hizmetleri var olan şirketleri karşılaştırdım. Tuzcuoğlu Nakliye şirketinin diğer taşıma firmalarına nispeten farklı olduğunu gördüm ve dairemin nakledilmesi hususunda bu firma ile anlaşmaya karar verdim. Tuzcuoğlu Nakliyattan Sadeddin bey ile irtibatta olduk ve eşyalarımın nakliyesi bitti. Hiç bir sorun olmadı. Dairemdeki eşyalar çizilmedi. Evime gelen personele ve Tuzcuoğlu Nakliyeye teşekkür ederim. Tuzcuoğlu Nakliyatı tüm Kadıköy halkına tavsiye ediyorum.