Kadıköy Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

şehirler arası nakliyat

İllerarası nakliye, şehiriçi taşımacılık işlemlerine nispeten uzak kilometre barındıran nakliye biçimidir. Taşımacılık itibariyle ayrımı bulunmaz. Şehirler arası taşımada kilometre çoktur. Bu sebeple, söz konusu gaye doğrultusunda kullanılacak olan taşıma kamyonlarının uzak mesafelere karşı korunaklı ve sağlam yapıda bulunması gerekmektedir. İşletmemizin yararınıza sunduğu şehirler arası nakliye vasıtaları, uzun ömürlü ve korunaklıdır.

Çağımız taşıma yöntemlerinin müspet anlamda biçimlenmesiyle, çelik kasalı nakliye taşıtlarının kullanışlılığı ve sağlamlığı yükselmiştir. İllerarası Taşımacılık kapsamında, malzeme çeşitlerine göre çeşitlenen kamyonları kullanmakta olan kurumumuz, seri ve emniyetli lojistik faaliyetleri uygulamaktadır. Yurdumuzun tümüne illerarası taşımacılık hizmetleri sunan kurumumuz, hizmet arz ettiğimiz kuruluş ve bireylerin taşınma isteklerine en sağlam biçimde yanıt sunabilmek konusunda, lüzumlu olabilecek bütün koşulları uygulamaktadır. iller arası evden eve nakliye işlemlerinde, tecrübeli personel istihdam edilmektedir. Bununla birlikte organisazyonumuzun tatbik ettiği üstün bir mekanizma neticesinde son derece güvenilir taşımacılık hizmetleri yerine getirilmektedir.

Şehirler Arası Taşımacılık İşlemleri?

Eksper işlemiyle taşımacılık faaliyetleri start alır ve gereken taşıma aracı, eksper tarafından tespit edilir. Anlaşmanın ardından möble ve beyaz eşyalar sigorta kapsamına alınır. Kırılabilir eşya ve taşınacak materyalin özel bir tarzda ambalajlanması ile öteki ev eşyalarının korunaklanması aşamasından itibaren, asansör kullanılarak çelik kasalı taşıma aracına, tüm eşya ve malzemeler istiflenir. İlk önce büyük ve dayanıklı mobilya ve beyaz eşyalar istiflenir ve sonrasında kırılabilir eşya ve malzemeler yüklenir.

Çelik kasalı nakliyat vasıtalarımızın ev eşyası taşımacılığı faaliyeti doğrultusunda kapsamlı bir kalıpta imal edilmesiyle, şehirlerarası taşımada taşınan eşyaların emniyeti tam bir biçimde temin edilmektedir. Şirketimiz adına hizmet verdiğimiz kurum ve şahısların memnuniyeti asıl hedefimizdir.

İller arası lojistik alanlarında, ambalajlama ile kılıflama hizmetleri kendine özgüdür. Uzak mesafelerin problemleri ile eşya ve yüklerin taşınacağı yörenin genel durumu düşünülür ve bunlara göre eşyaların paketlenmesi işlemleri sonuçlandırılır. Ambalajlamadan sonraki aşamada araç içi istifleme süreci yapılır. Titizlikle tamamlanan ambalajlama ve yükleme sayesinde eşyalar tahribat almamaktadır. İllerarası taşıma konusunda zorunluluk arzeden tüm belgelerimiz bulunmaktadır. Araç operatörlerimiz tecrübe sahibi, mesleki belgelere sahip olan soförlerdir. Kuruluşumuzun ve personelimizin temin etmiş olduğu yetki belgeleri neticesinde, güzergahta çıkabilecek tüm resmi ve gayriresmi problemler önceden önlenmiştir. İşletmemiz tüm işlemlerde dikkatlice hareket etmektedir.

Şehirler arası taşımacılık maliyetleri , taşınılacak ilin mesafesi, çelik kasalı vasıtanın özellikleri, ihtiyaç duyulan ek faaliyetler ve taşıma aracının tonaj kapsamı gibi koşullara göre farklılık arzedebilir. Kuruluşumuz, şehirler arası nakliyat hizmetlerimizde son derece ekonomik bir kapsamda ücretlendirme yapmaktadır.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Ergün KARAMANLI

  Tuzcuoğlu Nakliyat'la eşyalarımı Kadıköy'den Mersin'e taşıdım. Tuzcuoğlu Nakliye, şehirler arası evden eve nakliyat konusu bakımından başarılı bir kurum. Modern bir düzenle hizmet sunuyorlar. Hakikaten her şey için teşekkür ediyorum. Dairemde olan bütün eşyaları güzel bir biçimde sardılar. İtinalı ve ayrıca sistematik hizmet sundular. Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketini tüm taşınacak olanlara tavsiye ediyorum.

 • img
  Byn Kezban AKPINAR

  Kadıköy'de olan üç artı iki dairemin taşımacılık işlemlerini Kadıköy Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketine yaptırdım. Mehmet bey ile beraberindeki arkadaşlar hakikaten beklenilen şekilde hizmetlerini yaptılar. Herhangi bir eşyaya ziyan vermeden dikkatli bir biçimde taşımacılık işlevini yerine getirdiler ve arızasız bir halde evden eve nakliye işlemlerimizi icra ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Tuzcuoğlu Nakliyatı Kadıköy ve çevresinde evden eve nakliye ihtiyaçları için taşınmayı planlayan herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Ayten GÜNDÜZ

  Kadıköy içinde asansörlü nakliyat hizmetleri var olan şirketleri karşılaştırdım. Tuzcuoğlu Nakliye şirketinin diğer taşıma firmalarına nispeten farklı olduğunu gördüm ve dairemin nakledilmesi hususunda bu firma ile anlaşmaya karar verdim. Tuzcuoğlu Nakliyattan Sadeddin bey ile irtibatta olduk ve eşyalarımın nakliyesi bitti. Hiç bir sorun olmadı. Dairemdeki eşyalar çizilmedi. Evime gelen personele ve Tuzcuoğlu Nakliyeye teşekkür ederim. Tuzcuoğlu Nakliyatı tüm Kadıköy halkına tavsiye ediyorum.