Kadıköy Ofis Taşımacılığı

iş yeri taşımacılığı istanbul

İşletmemiz Kadıköy Büro Taşıma hizmetleri işletmeleri içinde güçlü organize özelllikleri ve aynı zamanda yüzde yüz müşteri tatmini görüşüne sahip belirgin niteliklere haiz bir teşekküldür.

İş yeri nakliyesi başka taşımacılık tiplerinden ayrıcalıklı bir tarzda daha ayrıntılı özel ilgi ve de uzmanlık gerektiren bir taşımacılık biçimidir.

İş yeri taşıma hizmetleri faaliyetlerimizde firmamızın kalite anlayışı çerçevesinde herşeyden önce taşıma hizmetlerimizde görev verdiğimiz bir personel bize ilettiğiniz adrese gelir ve büronuzdaki eşyalarınızı tetkik eder. Analiz işlemi bitiminde transfer programı yapılır.

Nakil faaliyetleri esnasında naklin daha aktif ve karışıklıktan uzak yapılabilmesi düşüncesiyle işyerinizde mevcut bulunan eşya ve malzemeler bölümlerine ayrılarak nakledilir. evrak rafları ve iş yeri mobilyalarının söküm işlemleri nispeten süzenli olabilmesi nedeniyle kendinden şarjlı söküm aletleri tercih edilmektedir. Bütün büro eşya ve malzemeleri yurtdışından getirttiğimiz özel paketleme malzemelerine sarılarak paketlenir. Evraklar ile masa aksesuarları kolilere konulmak suretiyle üzerlerine lüzumlu olan açıklayıcı bilgi yazılarak karışıklık engellenir.

Kuruluşumuz işyeri taşımacılık faaliyetlerini güvence altına dahil etmektedir.

Kadıköy Ofis Taşıma hizmetlerinde senelerdir önder konumunu muhafaza etmekte olan kurumumuz Tuzcuoğlu Lojistik, itimat ve profesyonellikle ihtiyaç sahiplerine hizmet sunmaktadır.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Ergün KARAMANLI

  Tuzcuoğlu Nakliyat'la eşyalarımı Kadıköy'den Mersin'e taşıdım. Tuzcuoğlu Nakliye, şehirler arası evden eve nakliyat konusu bakımından başarılı bir kurum. Modern bir düzenle hizmet sunuyorlar. Hakikaten her şey için teşekkür ediyorum. Dairemde olan bütün eşyaları güzel bir biçimde sardılar. İtinalı ve ayrıca sistematik hizmet sundular. Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketini tüm taşınacak olanlara tavsiye ediyorum.

 • img
  Byn Kezban AKPINAR

  Kadıköy'de olan üç artı iki dairemin taşımacılık işlemlerini Kadıköy Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketine yaptırdım. Mehmet bey ile beraberindeki arkadaşlar hakikaten beklenilen şekilde hizmetlerini yaptılar. Herhangi bir eşyaya hasar vermeden dikkatli bir biçimde taşımacılık işlevini yerine getirdiler ve arızasız bir halde evden eve taşıma işlemlerimizi icra ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Tuzcuoğlu Nakliyatı Kadıköy ve çevresinde evden eve nakliye ihtiyaçları için taşınmayı planlayan herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Ayten GÜNDÜZ

  Kadıköy içinde asansörlü nakliyat hizmetleri var olan şirketleri karşılaştırdım. Tuzcuoğlu Nakliye şirketinin diğer taşıma firmalarına nispeten farklı olduğunu gördüm ve dairemin nakledilmesi hususunda bu firma ile anlaşmaya karar verdim. Tuzcuoğlu Nakliyattan Sadeddin bey ile irtibatta olduk ve eşyalarımın nakliyesi bitti. Hiç bir sorun olmadı. Dairemdeki eşyalar çizilmedi. Evime gelen personele ve Tuzcuoğlu Nakliyeye teşekkür ederim. Tuzcuoğlu Nakliyatı tüm Kadıköy halkına tavsiye ediyorum.