Kadıköy Eşya Depolama

eşya depolama istanbul

Eşya barındırma, şirketimizin ifa ettiği nitelikli hizmet faaliyetleri sistematiğinde bulunmaktadır. Eşya muhafazası, her hangi bir eşya çeşidinin (mesela makineler ve motorlu araçlar, iş yeri eşya ve malzemeleri, konut eşyalarınız, muhafaza etmek mecburiyetinde olduğunuz fazlalık ev eşyaları, sandıklar vb.) korumalı depo binalarında ve özel üretilmiş depolama kutularında korunması sürecidir.

Kurumumuz, Kadıköy'de ev taşımacılığı ve işyeri taşımacılığı süreçlerinin yanısıra, hizmet sunduğu şahıs ve kuruluşların istemleri etrafında ekonomik bir fiyatlandırma ile belli süreçte eşya muhafazası faaliyetleri de sağlamaktadır. 1 seneliğine yahut daha geniş zaman kapsamlı eşya muhafaza anlaşmalarında 1 kereliğine mahsus olmak üzere taşıma bedeli alınmamaktadır.

Gün boyunca kamera sistemleri vasıtası ile koruma altında bulunan depolama binalarımız, her türlü afet durumlarına karşın da güvence kapsamındadır.

Sigortalanarak muhafaza edilen eşya ve malzemeleriniz, olasılık dahilindeki hasarlara karşın güvence içerisine alınmış olacaktır.

Kurumumuzca tespit edilen eşya depolama bedelleri , fazlasıyla makul ölçülerdedir. Daha sonra ekstra maliyetler tahakkuk ettirilmemektedir. Tüm ücretlendirme, ekspertiz aşamasında müşterilerimize bildirilmektedir. Hizmet sunduğumuz birey ve kuruluşların memnuniyetlerinin amaçlandığı eşya koruma hizmetlerinde, gereken tüm etmenler kurumumuzca hesap edilmiştir.

Sağlam bir depolama firmasına eşya ve malzemelerinizi emanet verme düşüncesindeyseniz, Tuzcuoğlu Nakliyat'ın eşya depolama hizmetleri size çözüm olacaktır. Kati suretle güvenilir olan eşya depolama organizasyonumuzda, işletmemiz açısından hizmet niteliği asli kazanç vasfı taşımaktadır.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Muhammed SELVİ

  Tuzcuoğlu Nakliyat'la eşyalarımı Kadıköy'den Mersin'e taşıdım. Tuzcuoğlu Nakliye, şehirler arası evden eve nakliyat konusu bakımından başarılı bir kurum. Modern bir düzenle hizmet sunuyorlar. Hakikaten her şey için teşekkür ediyorum. Dairemde olan bütün eşyaları güzel bir biçimde sardılar. İtinalı ve ayrıca sistematik hizmet sundular. Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketini tüm taşınacak olanlara tavsiye ediyorum.

 • img
  Byn Kezban ERKURAN

  Kadıköy'de olan üç artı iki dairemin taşımacılık işlemlerini Kadıköy Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketine yaptırdım. Mehmet bey ile beraberindeki arkadaşlar hakikaten beklenilen şekilde hizmetlerini yaptılar. Herhangi bir eşyaya hasar vermeden dikkatli bir biçimde taşımacılık işlevini yerine getirdiler ve arızasız bir halde evden eve taşıma işlemlerimizi icra ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Tuzcuoğlu Nakliyatı Kadıköy ve çevresinde evden eve nakliye ihtiyaçları için taşınmayı planlayan herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Burcu SELVİ

  Kadıköy içinde asansörlü nakliyat hizmetleri var olan şirketleri karşılaştırdım. Tuzcuoğlu Nakliye şirketinin diğer taşıma firmalarına nispeten farklı olduğunu gördüm ve dairemin nakledilmesi hususunda bu firma ile anlaşmaya karar verdim. Tuzcuoğlu Nakliyattan Mustafa bey ile irtibatta olduk ve eşyalarımın nakliyesi bitti. Hiç bir sorun olmadı. Dairemdeki eşyalar çizilmedi. Evime gelen personele ve Tuzcuoğlu Nakliyeye teşekkür ederim. Tuzcuoğlu Nakliyatı tüm Kadıköy halkına tavsiye ediyorum.