Kadıköy Asansörlü Evden Eve Nakliyat

asansörlü evden eve nakliyat

Mesken yada Ofis Taşıma her insan açısından zahmetli ve komplike bir gereklilik olsa da sektörel ve teknik ilerlemeler yardımı ile şimdiki dönemlerde önemli biçimde zahmetsiz ve güvenilir bir hale gelmiştir.

Asansörlü ev nakliyesi veya iş yeri taşıma , bu gelişmelerden birisidir ve taşınmayı epey bir basitleştirmiştir. Nakliyesi külfetli ve ağır olan evlerde bulunabilen malzeme ve materyallerin, asansör vasıtasıyla sevk edilmesi, daha kısa sürede ve nispeten güvenceli bir biçimde yapılabilmektedir. Asansör kullanan kaliteli bir nakliye şirketi yardımıyla başka bir adrese taşınmak eskiden olduğu kadar sıkıntılı olmayacak ve adeta sorunsuz sonuçlanacaktır.

Asansörlü taşıma işlemlerinde sahip bulunduğu kurumsal asansör araçlarıyla hizmet veren şirketimiz, eşyalarınızın emniyetli bir halde taşınabilmelerini sağlar.

Asansörlü Evden eve nakliye işlemleri başlangıcında planlama gerçekleştirilir. Nakliyesi yapılacak eşyalarınızın tespit edilmesi sonrasında asansör aracının zorunlu olabileceği eşya ve yüklerin durumunda, nakil planına asansörlü taşımacılık hizmeti de ilave edilir. Asansörlü nakliyat yardımıyla insan gücünün yetmeyeceği ağırlıkta ve hacimde olabilecek eşya ve malzemeler, rahatlıkla taşınır. Asansörlü taşımacılık operasyonları, daha az zamanda sonuçlandırılır. Şahısların çok daha uzun sürede taşıyabileceği mobilya ve beyaz eşyalar, asansörlü nakliyat işlemleri yardımıyla oldukça kısa bir süre içerisinde istenilen mekanlarına yerleştirilebilir.

Asansörlü evden eve nakliye ücretleri , binanın konumuna, katın bulunduğu yüksekliğe ve sevk edilecek asansör aracına göre farklılaşmaktadır. Ücretlendirme mevzuunda esas husus ise taşıma asansörünün kullanma süresinin uzunluğudur.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Burak YÜCEL

  Tuzcuoğlu Nakliyat'la dairemi Kadıköy'den Balıkesir'e taşıdım. Tuzcuoğlu Nakliyat, şehirler arası evden eve nakliyat mevzuunda başarılı bir lojistik kuruluşu. Modern bir yapıda hizmet sunuyorlar. Gerçekten her şey için çok teşekkür ederim. Dairemde olan tüm eşyaları ambalajladılar. Tertipli ve aynı zamanda sistemli bir iş yapma biçimleri vardı. Tuzcuoğlu Nakliye şirketini tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ediyorum.

 • img
  Byn Jale YALÇINKAYA

  Kadıköy'de oturduğum üç artı iki dairemin nakliyat işini Kadıköy Tuzcuoğlu Nakliyeye yaptırdım. Zekeriya bey ve ekibi tamamen beklediğim şekilde vazifelerini yaptılar. Hiç bir şeye zarar vermeden özenli bir şekilde nakliye işlevini yaptılar ve problemsiz bir şekilde evden eve nakliyat işlerimizi ifa ettiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Tuzcuoğlu Nakliyatı Kadıköy ve civarında evden eve nakliyat mevzuunda taşınmak isteyen herkese tavsiye ederim.

 • img
  Byn Birsen ERTEKİN

  Kadıköy'de asansörlü nakliye sistemi olan taşıma firmalarını inceledim. Tuzcuoğlu Taşımacılık firmasının başkalarına kıyasla farklı olduğunu fark ettim ve evimin nakliyesi konusunda bu firmayla çalışmayı kabul ettim. Tuzcuoğlu Nakliyattan Zekeriya bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve taşınmam tamamlandı. Herhangi problem görmedim. Dairemdeki eşyalar çizilmedi. Evime gelen personele ve Tuzcuoğlu Nakliyat firmasına teşekkür ederim. Tuzcuoğlu Nakliyat firmasını tüm Kadıköy halkına tavsiye ederim.