Tuzcuoğlu Nakliyat İletişim Bilgileri

iletiiim

Evden eve taşımacılık , ofis taşıma , asansörlü taşımacılık illerarası nakliyat , uluslararası ev taşıma yahut eşya depolama gibi ana hizmet öğelerimiz ve diğer nakliyat ihtiyaçlarınız konusunda kurumumuz ile bu iletişim sayfamızda olan adres, telefonlar, e-mail ve iletişim formu aracılığıyla bağlantı kurabilirsiniz.

Firmamız ile bağlantı kurduğunuzda, ücret almadan sunduğumuz ekspertiz hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Mrk. Adr: Kozyatağı Mahallesi Kadıköy - İstanbul

İstanbul Merkez: 0216 384 2777

Çağrı Merkezi: 0533 319 0 444
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Burak YÜCEL

  Tuzcuoğlu Nakliyat'la dairemi Kadıköy'den Balıkesir'e taşıdım. Tuzcuoğlu Nakliyat, şehirler arası evden eve nakliyat mevzuunda başarılı bir lojistik kuruluşu. Modern bir yapıda hizmet sunuyorlar. Gerçekten her şey için çok teşekkür ederim. Dairemde olan tüm eşyaları ambalajladılar. Tertipli ve aynı zamanda sistemli bir iş yapma biçimleri vardı. Tuzcuoğlu Nakliye şirketini tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ediyorum.

 • img
  Byn Jale YALÇINKAYA

  Kadıköy'de oturduğum üç artı iki dairemin nakliyat işini Kadıköy Tuzcuoğlu Nakliyeye yaptırdım. Zekeriya bey ve ekibi tamamen beklediğim şekilde vazifelerini yaptılar. Hiç bir şeye zarar vermeden özenli bir biçimde nakliye işlemini yaptılar ve problemsiz bir şekilde evden eve nakliye işlerimizi ifa ettiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Tuzcuoğlu Nakliyatı Kadıköy ve civarında evden eve nakliye mevzuunda taşınmak isteyen herkese tavsiye ederim.

 • img
  Byn Birsen ERTEKİN

  Kadıköy'de asansörlü nakliye sistemi olan taşıma firmalarını inceledim. Tuzcuoğlu Taşımacılık firmasının başkalarına kıyasla farklı olduğunu fark ettim ve evimin nakliyesi konusunda bu firmayla çalışmayı kabul ettim. Tuzcuoğlu Nakliyattan Zekeriya bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve taşınmam tamamlandı. Herhangi problem görmedim. Dairemdeki eşyalar çizilmedi. Evime gelen personele ve Tuzcuoğlu Nakliyat firmasına teşekkür ederim. Tuzcuoğlu Nakliyat firmasını tüm Kadıköy halkına tavsiye ederim.