Evden Eve Nakliye

evden eve nakliyat

Evlerde bulunan eşya ve malzemelerin bir nakliye şirketi vasıtası ile ziyana uğramadan bir konumdan farklı bir konuma nakline evden eve nakliye denir.

Evden eve taşıma organizasyonu, ev eşyası transferi kademelerinin, möble, elektronik malzemeler ya da farklı malzeme ve materyallerin ziyan almaması gerekçesiyle bütün tedbirlerin alınması içeriğiyle, belirli bir programla yerine getirilmesidir. Nakledilecek tüm materyalin toparlanması, sarılarak hasar olasılığına karşılık tedbir alınması, kamyon veya kamyonetle ile taşınarak istenen yerlerine konumlandırılması sürecini ihtiva eder.

Evden Eve Taşıma Manası Yönüyle Ne Demektir? Ne şekilde İcra Edilir?

Evden Eve Taşıma, evinizde olan tüm eşyaların yeni mekana aktarılmasında, ev eşyalarının hasar görmesini engelleyici önlemlerle beraber, tecrübeli personel tarafından parçalarına ayırma ve monte işlerinin de gerçekleştirildiği uzman bir taşımacılık modelidir.

Evden Eve Taşımacılık sadece evinizde bulunan eşyaların nakledilmesi manasında icra edilebileceği gibi, taşınılacak evde tüm mobilya, malzeme ve eşyaların oturum düzenine hazırlanması biçiminde de gerçekleştirilebilmektedir.

Evlerinizde bulunan eşyaların zarar görmesine izin verilmemesi hedefiyle, oldukları pozisyonda sökme süreçleri ve ambalajlama işlemleri yerine getirilerek yeni bir eve nakledilmesi ile tekrar kurulumlarının yapılması ve kullanılmaya hazırlıklı duruma getirilmesi süreçleri evden eve taşımacılık işlemlerinin merkezini meydana getirmektedir.

Transfer planının en mühim safhası ve unsuru vaziyetine gelen evden eve nakliye, görevinin hakikaten tam anlamıyla erbabı bir ekip tarafından sonuçlandırılmadığı durumda ağır ve çözümü imkan dahilinde olmayan güçlüklere sebeb olabilmektedir. Eşya ve yüklerinizi taşınması için emanet ettiğiniz şirketin, alanında ehil ve tecrübeli bir ekibi, kapalı ve çelik kasalı evden eve taşıma kamyonları ve güçlü kurumsal yapısı ile emniyet telkin eden bir kurum olması zaruridir.

Evden eve taşıma faaliyetlerinde aslen lüzum atfedilmesi icab eden öğe ambalajlamadır. Nakilleri yapılacak mobilyalar, teçhizat ve taşınacak mekanda bulunan eşyaların, kullanma vasıflarına göre belirtilen alternatif ambalaj materyalleriyle sarılarak nakliyat amacıyla uygun bir şekle getirilmeleri uç noktada lüzumludur.

Birinci sınıf ve ustalaşmış bir takviye ile problemsiz bir taşınma temin edilecektir. Evden eve taşımacılık anlamı itibariyle nedir? sualini çok sayıda kişi sormakta ve bu deyimin yanlızca taşınma şeklinde düşünülmesi de sınırlı bir anlayış anlamıyla benimsenmektedir. Ev taşıma programında direkt olarak harekete başlamadan evvel, makul bir programlama programı yapılmalıdır.

Kurumumuzun sahasında ihtisaslaşmış ve aynı zamanda tecrübeli elemanları desteğiyle, taşınmanın tüm zorluğundan rahatça uzak kalabilir ve sıkıntısız bir şekilde tercih ettiğiniz mekana tüm eşya ve malzemelerinizi taşıyabilirsiniz.


Evden Eve Taşıma Organizasyonu Sırasında Yerine Getirilen Faaliyetler

- Ön inceleme: Nakliyat işlemlerinin tam içeriğiyle sorunsuz uygulanması adına taşınacak mekanda tetkik kapsamını belirten ve ayrıca organisazyonumuzun ücret almadan yerine getirdiği eksper servisinden yararlanabilirsiniz.

- Nakliyat sigortası: Nakliye sigortası, eşya ve yüklerinizi nakil süreçleri esnasında olasılık dahilinde olan ve arzu edilmeyen hallere ve olaylara karşı emniyet kapsamına dahil eder.

- Sökme ve Kurulum: Eşya ve yüklerinizin düzgün şekilde paketlenmesi, kamyon veya tıra dengeli konumlandırılabilmeleri ve daha emniyetli nakledilmesi gayesiyle sökme hizmetleri yetkili personelimiz tarafından yerine getirilmektedir. Aynı zamanda Yatak odası gardrobu gibi demonteleri yapılan mobilyalarınız, yeni yerleşim adresinizde sizin belirttiğiniz gibi pozisyonlandırılarak yeniden ekibimiz tarafından kurulumları yapılır.

- Ambalaj malzemeleri seçimi ve Ambalajlama: Elektrikli eşyalar, möbleler, mutfak unsurları ve diğer tüm eşyalar için çeşitli paketleme bileşenleri kullanılmak suretiyle ambalajlama işlemleri uygulanmaktadır.

- Taşıma aracına istifleme: Demonteleri ve de sarımları yapılmış olan möble ve diğer malzemelerinizin nakliyat esnasında zarar görme ihtimaline karşın muhafaza altına alınabilmeleri, taşıma aracına muntazam yerleştirilerek yüklenmesiyle mümkün olur.

- Eşyaların yerleştirilmesi: İstenen yerleşim yerine transfer edilen ve kurulumları tamamlanan eşya ve malzemeleriniz sizlerin belirlediğiniz konumlarına yerleştirilir ve kullanılmaya hazır duruma getirilir.

- Eşya barındırma: Ev eşyası barındırma hizmetleri sunan kuruluşumuza ulaşmak suretiyle gereken korumalı sandıklarınızı isteyebilir, nitelikli ve emniyetli ev eşyası barındırma hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Kurumumuzca Evden eve nakliyat kapsamında bilhassa eşya emniyetliliği noktasına etraflıca özen gösterilmektedir. Organize bir kuruluş olmanın gereği olan mütehassıs perspektif neticesinde, eşya ve taşınacak materyalin çalınması veya tahribat görmesi gibi vakaların önlenmesi sağlanır.

Evden eve nakliyat fiyatları konusu için kurumumuzun her türlü ödeme gücüne müsait ücretlendirme ayarlaması yardımı ile, her şahıs kolayca söz konusu hizmetimizden yararlanabilecektir. Eşya ve yüklerinizin sıkıntısız bir biçimde ve güvenilir koşullar kapsamında sevk edilmesi ve konumlandırılması için, kurumumuza her zaman güven duyabilirsiniz.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Medeni AKBULUT

  Tuzcuoğlu Nakliyat'la eşyalarımı Kadıköy'den Mersin'e taşıdım. Tuzcuoğlu Nakliye, şehirler arası evden eve nakliyat konusu bakımından başarılı bir kurum. Modern bir düzenle hizmet sunuyorlar. Hakikaten her şey için teşekkür ediyorum. Dairemde olan bütün eşyaları güzel bir biçimde sardılar. İtinalı ve ayrıca sistematik hizmet sundular. Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketini tüm taşınacak olanlara tavsiye ediyorum.

 • img
  Byn Kezban TÜTEN

  Kadıköy'de olan üç artı iki dairemin taşımacılık işlemlerini Kadıköy Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketine yaptırdım. Mehmet bey ile beraberindeki arkadaşlar hakikaten beklenilen şekilde hizmetlerini yaptılar. Herhangi bir eşyaya ziyan vermeden dikkatli bir biçimde taşımacılık işlevini yerine getirdiler ve arızasız bir halde evden eve nakliye işlemlerimizi icra ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Tuzcuoğlu Nakliyatı Kadıköy ve çevresinde evden eve nakliye ihtiyaçları için taşınmayı planlayan herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Büşra SELVİ

  Kadıköy içinde asansörlü nakliyat hizmetleri var olan şirketleri karşılaştırdım. Tuzcuoğlu Nakliye şirketinin diğer taşıma firmalarına nispeten farklı olduğunu gördüm ve dairemin nakliyesi hususunda bu firma ile anlaşmaya karar verdim. Tuzcuoğlu Nakliyattan Mustafa bey ile irtibatta olduk ve eşyalarımın nakliyesi bitti. Hiç bir sorun olmadı. Dairemdeki eşyalar çizilmedi. Evime gelen personele ve Tuzcuoğlu Nakliyeye teşekkür ederim. Tuzcuoğlu Nakliyatı tüm Kadıköy halkına tavsiye ediyorum.