Evden Eve Nakliyat Kadıköy

kadıköy evden eve nakliyat

Kadıköy evden eve nakliyat hizmetlerinde icra ettiği sorumluluğu kurumsal karakteri haline getiren şirketimiz, Kadıköy ve çevresinde emniyetli ev taşıma hizmetleri arz etmektedir.

Kadıköy yahut çevre ilçelerde kuruluşumuzca yürütülen taşımacılık faaliyetlerinde, Kadıköy çevresinde bulunan personelimiz görevlendirilmekte, bu çevrede olan hizmet sunduğumuz birey ve kuruluşlara Kadıköy araç parkımızda mevcut bulunan nakil araçlarımız yöneltilmektedir.

Eskiden uygulanan usullerle taşınma dönemi bu zamanda işlevsiz durumdadır. Bu gün elit bir anlayışla evden eve nakliyat operasyonlarını içselleştiremeyen nakliye şirketleri, eşya taşıma işlemlerinde tercih edilmemektedir. Eşya taşıma süreçlerinde profesyonelleşmiş kurum kadromuzun tüm bireyleri kendi şahsi vazife sahalarında fazlasıyla tecrübe sahibidir. İfa ettiği sorumluluğu içselleştirmiş bireylerle kadrosunu sağlamlaştıran şirketimiz adına, hizmet verdiğimiz kuruluş ve bireylerin faaliyetlerimizden memnuniyet duyması mühim derecede mühimdir.

Eşya transferi organizesinde herşeyden önce inceleme faaliyetleri yürütülmektedir. İnceleme aşaması bedelsiz yapılmaktadır ve eşya taşımacılığı hizmetinin en mühim kısımlarından birini meydana getirir. Raporlama sürecinin titiz bir biçimde ifa edilmesi, transfer faaliyetleri süresince arıza meydana gelmesini enlelleyecektir. Söz konusu sebeple, raporlama işlemlerinde vazifelendirdiğimiz çalışanlarımız, işlerinde deneyimli kişilerdir.

Eksper organizesi sayesinde ihtimal dahilindeki sıkıntılar meydana gelmeden önlenebilmektedir.

Eksper elemanlarımız, inceleme işlemleri gayesiyle adresinize vardığında, herşeyden önce evde mevcut olan tüm eşyaların kaplayacağı alanı hesaplar ve gereken olacak çelik kasalı eşya taşıma kamyonunu kararlaştırır. Nem ve toz benzeri havayla ilgili durumlardan eşya ve malzemelerinizi muhafaza eden çelik kasalı ve kendine özgü modellenmiş nakliye kamyonlarımız, bununla birlikte kuvvetlendirilmiş esneklik donanımıyla uç noktada korunaklıdır. Çelik kasalı kamyonlarımız bakımlı ve güvencelidir. Taşıtlarımızın periyodik bakımları düzenli olarak yapılır. Araç operatörlerimiz uzun yılların tecrübesine sahip ve ehliyetlidir.

Eksper çalışanlarımız, uygun lojistik kamyonuyla beraber ihtiyaç olacak ambalajlama gereçleri, görev verilecek ekip ve başka mühim gereklilikleri ekspertiz esnasında belirlemektedir. İnceleme işlemi bitiminde evin civar durumu saptanır ve transfer programı belirlenir. Raporlama hizmeti akabinde teminat amacıyla sigorta poliçesi hazırlanır.

Eşyaların korunması ve Nakliyat Aracına İstif

Kadıköy Evden Eve Nakliye İşlemleri hakkında eğitimli durumda bulunan eleman kadromuz, ev taşıma konusu için ciddiyetle ciddi bulunan ambalajlama işlerini seçkin bir tarzla yerine getirmektedir. Sözü edilen kalite çerçevesinde Kadıköy evden eve taşıma işletmeleri içerisinde, kurumumuz öncü bir pozisyona sahip bulunmaktadır. Şirketimizin tanımladığı Kadıköy ev nakliyat ücretleri son derece ekonomiktir. Ambalajlama, Evden Eve Taşıma servis aşamaları perspektifinde öncelikli olarak titizlik gösterilmesi gerekli olan unsurdur. Hassas yahut kıymetli materyalleriniz adına çeşitli ambalajlama metodları uygulanmaktadır. Buzdolabı gibi evde bulunan makineler ve aygıtlar için, hususi patpat paketleme malzemeleri tercih edilmektedir. Ağır malzemeler özenli bir biçimde korunaklanır. Montaj hizmetleri için birikim sahibi personelimiz görevlendirilmektedir. Evde bulunan eşyaların hasar görmemesi gayesiyle farklı ambalajlama alternatifleri bulunmaktadır.

Asansör, özenli bir şekilde kurulmaktadır. Asansör kamyonunun kurulacağı yere düzgün bir biçimde birleşmesi ve taşıyıcı bölümün kolay bir biçimde çıkıp inmesi ve titrememesi zaruridir Asansör aracımızın kullanıcısı bu konuda tecrübelidir. Kadıköy asansörlü taşımacılık hizmetleri sayesinde ekibimiz, Kadıköy ve etrafındaki bölgede olan dairenizde eşya ve yüklerinizi kısa bir zaman perspektifinde ve emniyetle aşağıya indirerek kamyon veya tıra istiflemekte ve benzer biçimde yukarıya konumlandırmaktadır. Büyük mobilyaların diğerlerinden önce ambalajlanması ve aşağıya indirilerek istiflenmesi önem taşır. Hacimli mobilyalar ve beyaz eşyalar mukavemetli olduğundan alta yerleştirilir. Kırılabilir materyaller büyük mobilyaların üzerine konumlandırılır.

Eşya veya malzemelerinizin benzer biçimde taşınacağınız daireye çıkarılmasıyla, eşya taşıma faaliyeti geniş oranda tamamlanır. Yeni evde taşınan malzemelerinizin konumlandırılması ve montaj işlemlerinin tamamlanması konusunda özel personelimiz vazife yapmaktadır. İstediğiniz taktirde tüm eşyaların tamamen yerleşmesi hizmeti hususunda bayan personel vazifelendirilmektedir.

Kadıköy ya da yakınlarında uluslararası ev taşımacılığı sahasında da çalışma yapan organizasyonumuz, söz konusu konudaki organisazyonlarında eşya ve malzemeleriniz farklı uzak bölgeye ulaştırılacağı için ciddi oranda daha itinalı hareket etmektedir.


Kadıköy ev taşımacılığı hakkında daha geniş bilgiler; Kadıköy Tuzcuoğlu Nakliyat
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Sadeddin AKBULUT

  Tuzcuoğlu Nakliyat'la eşyalarımı Kadıköy'den Mersin'e taşıdım. Tuzcuoğlu Nakliye şehirler arası evden eve nakliyat konusu bakımından başarılı bir kurum. Modern bir düzenle hizmet sunuyorlar. Hakikaten her şey için teşekkür ediyorum. Dairemde olan bütün eşyaları güzel bir şekilde sardılar. İtinalı ve ayrıca sistematik hizmet sundular. Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketini tüm taşınacak olanlara tavsiye ediyorum.

 • img
  Byn Kezban YÜCEL

  Kadıköy'de olan üç artı iki dairemin taşımacılık işlemlerini Kadıköy Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketine yaptırdım. Ahmet bey ile beraberindeki arkadaşlar hakikaten beklenilen şekilde hizmetlerini yaptılar. Herhangi bir eşyaya hasar vermeden dikkatli bir biçimde taşımacılık işlevini yerine getirdiler ve arızasız bir halde evden eve taşıma işlemlerimizi icra ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Tuzcuoğlu Nakliyatı taşınmayı planlayan herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Büşra KAYA

  Kadıköy içinde asansörlü nakliyat hizmetleri var olan şirketleri karşılaştırdım. Tuzcuoğlu Nakliye şirketinin diğer taşıma firmalarına nispeten farklı olduğunu gördüm ve dairemin nakledilmesi hususunda bu firma ile anlaşmaya karar verdim. Tuzcuoğlu Nakliyattan Mustafa bey ile irtibatta olduk ve eşyalarımın nakliyesi bitti. Hiç bir sorun olmadı. Dairemdeki eşyalar çizilmedi. Evime gelen personele ve Tuzcuoğlu Nakliyeye teşekkür ederim. Tuzcuoğlu Nakliyatı tüm Kadıköy halkına tavsiye ediyorum.