Tuzcuoğlu Taşımacılık Eşya Taşıma Araçları

tuzcuoğlu nakliyat araçları

Ev Nakliye Kamyonları, yalnızca eşya nakliyesine elverişli taşıyıcılar olduğu için, kendine özgü üretilmiş taşıyıcılardır. Her bir taşıma vasıtasının arka istikamette hareket etmeleri için sesle uyaran arka hareket dedekdörü olması, korumalı karoserleri olması, mükemmel yay düzeneği, söz konusu niteliklerden bir kısmıdır.

Şirketler, yüksek hizmet niteliği gerekçesiyle, tüm nakliye kamyon ve kamyonetlerinde gerekli olabilecek ayrıntıları hesap ederek üst normlarda hizmet sunabilme gayreti verirler. Mesafe uzaklığına göre gerek görürlerse ek sürücü yöntemini devreye sokarlar ve bu sayede azami emniyetlilik hususundaki dikkati gösterirler.

Ev nakliyesi veya büro nakliye kamyonları, alabildiği yükün toplamına bakılarak değişken kapsamlarda tercih edilmektedir. Dorse boyları aşağı yukarı 3 - 3,5 mt. olan taşıma araçları umumen kısmi malzeme taşımacılığında, küçük evlerin veya büroların eşya transferinde tercih edilirken, dorse boyutu 3 - 4 metreden büyük olan ve yaklaşık otuz - otuz beş m3 yük taşıyan orta hacimli nakliye araçları genel manada doksan - yüz m2'nin daha azı büyüklükte olan iki artı bir, iki artı iki dairelerin taşınmalarında yahut orta büyüklükteki iş yerlerinin taşıması gayesiyle kullanılmaktadır. Geniş hacimli ve yük kapasitesine sahip On lastikli kamyonlar ise kırk - kırk beş m3'ten çok malzeme taşıyabildikleri için genel olarak daha yüksek m2'li iki artı bir 'den büyük olan daireler veya binalar ile şirket nakliyat işlerinde yada illerarası taşımacılıkta tercih edilmektedir.

Ev Nakliye ve iş yeri nakliyat kamyonları korunaklı ve kasa kapılarının açılıp kapanır yapıda olması gerekmektedir. Bu sayede uzak ve düzensiz yol şartlarında kapakların istek dışı açılmaması ve araçta mevcut olan eşyalarınızın düşmemesi temin edilmiş olur.

Taşıma aracı içerisinde taşınan malzemelerin sabit halde olabilmelerini temin edebilecek urganların olması ve ayrıca yükleme öncesi sargılanmış durumda bulunsa da dorse içinde var olan ev veya ofis eşyalarının zarar görmemesi doğrultusunda dorse iç kısımlarının ahşap malzemeyle yahut darbe yok edici bir döşemeyle döşenmiş durumda bulunması şarttır.

Tuzcuoğlu Nakliyat taşıyıcı araç grubu ile mobil asansörleri, İstanbul şehiriçi eşya taşımacılığında ve İstanbul'den tüm şehirlere şehirlerarası nakliyat alanında taşıma işlerini yaptığımız birey ve kuruluşların bütün ihtiyaçlarını karşılayacak adet ve farklılıkta ve üst model araçlardan oluşmaktadır.

Tente kasalı araçlar, ev eşyası taşımacılığı konusunda hiç bir şekilde kullanışlı olamaz. Tenteli kamyonlarla ev eşyası taşımak, taşınan eşyaların kırılma ya da çizilme olasılığını en üst dereceye yükseltir. Bu sebeple, eşya nakliyatında çelik kasaları olan araçlar kullanılmalıdır.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Medeni AKBULUT

  Tuzcuoğlu Nakliyat'la eşyalarımı Kadıköy'den Mersin'e taşıdım. Tuzcuoğlu Nakliye, şehirler arası evden eve nakliyat konusu bakımından başarılı bir kurum. Modern bir düzenle hizmet sunuyorlar. Hakikaten her şey için teşekkür ediyorum. Dairemde olan bütün eşyaları güzel bir şekilde sardılar. İtinalı ve ayrıca sistematik hizmet sundular. Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketini tüm taşınacak olanlara tavsiye ediyorum.

 • img
  Byn Kezban TÜTEN

  Kadıköy'de olan üç artı iki dairemin taşımacılık işlemlerini Kadıköy Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketine yaptırdım. Mehmet bey ile beraberindeki arkadaşlar hakikaten beklenilen şekilde hizmetlerini yaptılar. Herhangi bir eşyaya hasar vermeden dikkatli bir biçimde taşımacılık işlevini yerine getirdiler ve arızasız bir halde evden eve taşıma işlemlerimizi icra ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Tuzcuoğlu Nakliyatı Kadıköy ve çevresinde evden eve nakliye ihtiyaçları için taşınmayı planlayan herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Büşra SELVİ

  Kadıköy içinde asansörlü nakliyat hizmetleri var olan şirketleri karşılaştırdım. Tuzcuoğlu Nakliye şirketinin diğer taşıma firmalarına nispeten farklı olduğunu gördüm ve dairemin nakledilmesi hususunda bu firma ile anlaşmaya karar verdim. Tuzcuoğlu Nakliyattan Mustafa bey ile irtibatta olduk ve eşyalarımın nakliyesi bitti. Hiç bir sorun olmadı. Dairemdeki eşyalar çizilmedi. Evime gelen personele ve Tuzcuoğlu Nakliyeye teşekkür ederim. Tuzcuoğlu Nakliyatı tüm Kadıköy halkına tavsiye ediyorum.